Başkanımızın Mesajı

Sevgili meslektaşlarım,

Web sitemizle sizlere ulaşmayı amaçladık. Sektörümüzde faaliyette bulunan siz esnaf ve sanatkâr üyelerimizin sorunlarını biliyor yakından takip ediyor ve çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Küçük işletmelerin rekabet gücünü arttırmak ve proje kültürünü ve işletmelerin birleşerek kapasitelerini arttırmak içi iş birliği – güç birliği projesi ile 2012 yılında odalar arasında bir ilk yaparak KOSGEB ile anlaşma sağladık. Birçok üyemize hibe kredisi sağladık. Firmaların KOSGEB veri tabanına kayıtlarını yaparak, destek programlarından yararlanmasını sağladık.  Yurt dışı iş gezileri, fuar organizasyonlarına katılım sağladık.

Eğitim salonumuzda dil ve diksiyon kursları açtık. Haksız rekabeti önlemek için kayıt dışı çalışanlarla ilgili denetimler yapıp kayıt altına alınmalarını sağladık.

İşletmelerimizin gelişmesine katkıda bulunmak için tüm teknolojik gelişmeleri yenilikleri takip ettik. Çalışmalarımız aynı hız ile daha üst seviyeye çıkarmak için devam etmektedir.

Odamızın kapısı tüm üyelerimize daima açık ayrıca telefonumuz 24 saat hizmetinizdedir. Yönetim, kurulum ve tüm oda personelim ile mesai saati içi ve dışında her zaman sizlerin hizmetinizde olduğunu bildirir tüm esnaf kardeşlerime sağlık ve bol kazanç getirmesini dilerim.

Saygılarımla,
KEMAL ATEŞ
Yönetim Kurulu Başkanı